Deklaracja dostępności Fundacji NieOdkładalni
Deklaracja dostępności Serwisu Fundacji NieOdkładalni
Fundacja NieOdkładalni zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej https://nieodkladalni.pl/ zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego Fundacji NieOdkładalni.
Data publikacji strony internetowej: 2021-09-23.
Data ostatniej dużej aktualizacji: 2024-11-12.
Strona internetowa jest zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
Oświadczenie sporządzono dnia 2024-11-14.
Deklarację sporządziliśmy na podstawie samooceny w oparciu o Listę kontrolną do badania dostępności cyfrowej strony internetowej v. 2.2 (docx, 0,12MB).
Na stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą odpowiedzialną jest Katarzyna Panz, adres poczty elektronicznej k.panz@nieodkladalni.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu +48 451 150 569 . Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.
Najczęściej można nas spotkać w Gliwicach, ul. Wincentego Pola 27, w Parku Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. Jest to nowoczesne centrum wsparcia przedsiębiorczości. W budynkach znajdują się siedziby wielu, często początkujących firm, ale też organizacji pozarządowych.
Oznaczone miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się w odległości kilku metrów od wejścia. Aby móc skorzystać z tego miejsca trzeba wcześniej uzgodnić to z pracownikami Fundacji, aby przekazali informację do recepcji. Po umówieniu się na godzinę wjazdu otwierany jest szlaban i można wjechać na parking z miejscem dla OzN. Z parkingu prowadzi wygodny, łagodny podjazd.
Drzwi wejściowe wejściowe mają odpowiednią szerokość, otwierają się manualnie, do ich otwarcia nie trzeba używać znacznej siły. W godzinach pracy zapewnione jest wystarczające oświetlenie wejścia. Przy drzwiach znajduje się domofon, którego trzeba użyć, alby wejść do budynku. W środku znajdują się kolejne drzwi, które może otworzyć jedynie pracownik Technoparku – posiadacz karty wejściowej. Z tego powodu osoba odwiedzająca zmuszona jest chwilę poczekać aż pracownik Fundacji podejdzie i otworzy te drzwi. Poziome ciągi komunikacyjne wewnątrz budynku mają odpowiednią szerokość.
Fundacja ma siedzibę na 2 piętrze, ale pomiędzy piętrami można poruszać się wygodną i przestronną windą.
W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym.
Zwierzęta asystujące (i nie tylko asystujące) są mile widziane.